Відчізняні наналоги ВК та Однокласники

Rate this item
(0 votes)

 На хвилі протестів багатьох користувачів проти закриття російських соцмереж "Вконтакте" і "Однокласники" ми вирішили знайти українські аналоги, де можна було б комфортно спілкуватися в Мережі.

Після заборони дуже популярних в Україні російських соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники""КП" в Україні "вирішила пошукати в інтернеті актуальні вітчизняні аналоги, які могли б замінити заблоковані.

Як виявилося, запущені колись соцмережі Druzi.org.ua, Friends.ua, Drukkar.com, Combine.pp.ua, Antiweb.com.ua, Connect.ua, Planet.pink.ua, WEUA (на стартовій сторінці останнього вже два дні висить повідомлення про оновлення) більше не функціонують. А ось Ukrface.net, як виявилося, не передчасно спочив, а змінив адресу на Ukrface.com.ua.

Socialface.com.ua знаходиться на стадії розробки.

 

ТОП-11 УКРАЇНСЬКИХ соцмереж

1) UkrOpen - українська соціальна мережа, яка створена з нуля. У цю соціальну мережу вбудована пошукова система, яка дозволяє не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати з з іншими з користувачами. Реєстрація на ресурсі дозволена користувачам з 13 років

2) Ц.укр

"Ц.укр" - виглядає як суміш "Фейсбуку" і "ВКонтакте". Назва походить від скорочення слів "Це - Україна". Ресурс позиціонує себе як молоду українську соцмережа. Вона створена під керівництвом киянина Михайла Гриненко. Портал постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Також сюди можна одним кліком перенести всю інформацію з "ВК".

3) UKRFACEє також якийсь гібрид "ВК" і "ФБ". Там точно не загубишся: є і особиста сторінка, і друзі, і музика, фото, відео та інші звичні пункти меню аккаунта. Головна фішка - доступний кримськотатарську мову.

4) Українці

Одна з перших вітчизняних соцмереж з патріотичним ухилом. Вона була створила в січні 2009 року, проте користувачів там не так вже й багато, та й фото, відео або музики тут немає. Також немає і стрічки новин.

5) В реалі

Vreale.net позиціонує себе як незалежна українська інтернет-спільнота, яка надає актуальні і популярні інструменти для знайомства, спілкування, розваги, самоосвіти, проведення конкурсів і віртуальних змагань, організації груп спільних інтересів і захоплень, а також для організації особистих і корпоративних зустрічей в реальному житті .

6) VsiTut.com

Соціальна мережа України "ВСЕ ТУТ" створена як волонтерський інтернет-проект і не належить ні до якої партії чи спільноти. Як заявляють розробники, головною метою проекту є об'єднання українських патріотів незалежно від мови спілкування і місця проживання.

Головною особливістю цієї соцмережі є щомісячне оновлення компонентів і плагінів сайту, відкриті розділи для гостей сайту.

7) FamalyUA

Цей проект являє собою соціальну мережу. Творці запевняють: вони взяли все найкраще від інших аналогів і об'єднали.

8) Сусіди

Це соціальна мережа, яку спочатку робили на противагу російським "Вконтакте" і "Однокласники". Сайт повністю створений силами українських програмістів.

9) Yachudo

"Я Чудо" пропонує знаходити нових друзів і ділити інформацією. Це українська соціальна мережа, але доступний також і англійську мову - російського немає.

10) GooGooDoo

Ця соціальна мережа призначена для спілкування з друзями та однодумцями. Користувачам пропонується безліч вбудованих модулів, які допоможуть організувати процес навчання, роботи і продати товари.

11) катапульта

Сайт знаходиться в тестовому режимі. Соцмережа пропонує не тільки спілкування, а й розкрутку заходів, рекламу товарів і послуг зацікавленим користувачам. Причому все це можна робити з урахуванням місця розташування власника аккаунта.

 

 

Read 90 times Last modified on Четвер, 18 травня 2017 10:12
Четвер, 18 травня 2017 09:23